Horory - hlavní strana

Cesta do pekel

Smrtící výlet
 


Hodnocení 3.0 z 5 (2):
hodnocení hororu Cesta do pekel


Index krve 0.0 z 5 (0):
Ještě nebylo hlasováno.hodnocení hororu Cesta do pekel


Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
Ještě nebylo hlasováno.hodnocení hororu Cesta do pekel

Čsfd Imdb.com English

Cesta do pekel

Horor USA, 2010, 94min
Skupina výletníků se k jejich smůle stanou svědci rituální vraždy gangu motorkářů.

Režie: Penelope Buitenhuis
Hrají: Miguel Ferrer - Jefé; Laura Mennell - Tessa; Brendan Penny - Danny; a další..

Kerry, Dirk, Jason a manželé Danny s Tessou se věnují humanitární práci. Právě jsou na cestě do jednoho domova. Tessa nedávno potratila a s manželem Dannym chtějí při pomáhání druhým zapomenout na své neštěstí. K večeru se utáboří v opuštěném kempu. Ještě než se usídlí, přijede i muž jménem Bob. Dobře zná zdejší kraj, neboť je jako obchodník s noži stále na cestách. Večer se všichni dobře baví, popíjejí a Dirk jde do lesa močit. Jak je obveselený, trochu zabloudí. Narazí na ohniště, u nějž probíhá jakýsi rituál. Přítomné dívky jsou násilím svlečeny a posléze pojídány. Dirk nemá tušení, že se setkal s klanem nesmrtelných, který vede muž jménem Jefé. Před sedmdesáti lety objevil chrám zasvěcený černé magii, stal se nesmrtelným a rituálem obdařil touto výsadou i další členy své tlupy.

Když se Dirk dlouho nevrací, zkusí se s ním Danny spojit vysílačkou. Pípání však Dirka prozradí a nesmrtelní ho chtějí chytit. Dirk běží ke karavanu, křičí na ostatní, aby hned nasedli a nastartovali, ale pronásledovatelé jsou rychlejší. Jediná Kerry se stihne schovat. Jasona zabijí zakousnutím hned u karavanu a ostatní odvedou v poutech k ohni. Dirkovi useknou ruku, Danny je pokousaný a Tessa se má stát démonskou královnou. Jeffé jí vysvětlí, že je předurčena. Ví i to, že nedávno přišla o dítě. Má dát Jeféovi syna, jehož narození přinese věčnou temnotu... (iPrima)

V hlavních rolích se představí Katharine Isabelle v roli Kerry, známá třeba z filmů Upír [2011], 13 Eerie [2013] či Neviditelné zlo 2 [2014], Brendan Penny v roli Dannyho, Laura Mennell jako Tessa nebo Miguel Ferrer jako Jefé, kterého jste mohli spatřit v hororech Chůva [1990], Twin Peaks [1992] nebo Noční letec [1997].

Oblast natáčení: Kanada
Žánry: Horor - Akční - Thriller

Hodnocení horrory.cz: 60 %
Hodnocení dle csfd.cz: 22 %
Hodnocení imdb.com: 42 %

Viděli?
Komentáře k hororu Cesta do pekel. Rating 3.0 z 5 (2)
Podobné horory: