Horory - hlavní strana

Chata

Strašidelné jako peklo
 


Hodnocení 3.0 z 5 (7):
hodnocení hororu Chata


Index krve 5.0 z 5 (3):
hodnocení hororu Chata


Faktor strachu 4.0 z 5 (4):
hodnocení hororu Chata

Čsfd Imdb.com English

Chata

Horor Velká Británie USA, 2019, 100min
Nová manželka úspěšného psychiatra je bývalá členka sebevražedné sekty...

Režie: Severin Fiala, Veronika Franz
Hrají: Riley Keough - Grace; Jaeden Martell - Aidan; Lia McHugh - Mia; a další..

Úspěšný psychiatr se rozvádí a dvě děti zůstanou po rozvodu s ním. Jeho nová žena Grace je zároveň i jeho bývalou pacientkou, léčila se ze sebevražedných sklonů, vymanil ji ze spárů ultrakřesťanské sekty a zdála se již vyléčená.

Další krok v budování vztahu je vylepšit vztah s dětmi a tak podniknou společný výlet do hor. On, ona a děti. Vše jde dobře do doby, než jej povolají k naléhavému případu a děti zůstanou samy s Grace. Grace vlastně nebyla úplně vyléčená. Zasněžené hory začínají stírat rozdíl mezi realitou, iluzí a vzpomínkami.

Psychologické hororové drama natočil v roce 2019 rakouský režisér Severin Fiala (*1985) spolu s rakouskou scénáristkou Veronikou Franz (*1965). V hlavních rolích se představí Riley Keough (Přichází to v noci [2017]) jako Grace, Alicia Silverstone (Zabití posvátného jelena [2017], Skrýš [1995]) jako Laura, Richard Armitage jako Richard, Jaeden Martell jako Aida, Lia McHugh (Totem [2017]) jako Mia, Danny Keough a Rebecca Faulkenberry jako hlas reportérky počasí.

Žánry: Horor - Drama - Thriller

Hodnocení horrory.cz: 60 %
Hodnocení dle csfd.cz: 77 %
Hodnocení imdb.com: 70 %

Viděli?
Komentáře k hororu Chata. Rating 3.0 z 5 (7)
Podobné horory: