Horory - hlavní strana

I Remember You

Islandský horor
 


Hodnocení 4.0 z 5 (7):
hodnocení hororu


Index krve 2.5 z 5 (3):
hodnocení hororu


Faktor strachu 4.3 z 5 (7):
hodnocení hororu

Čsfd Imdb.com English

I Remember You

Horor Island, 2017, 105min
Mladý pár se přestěhuje do opuštěného městečka s temnou historií.

Režie: Óskar Thór Axelsson
Hrají: Thor Kristjansson - Garðar; Jóhannes Haukur Jóhannesson - Freyr; Ágústa Eva Erlendsdóttir a další..

Mladý pár se přestěhuje do malého opuštěného města na Islandu, aby zrekonstruoval starý dům. Záhy zjistí, že město je strážcem několika temných tajemství.

Freyr, lékař v městečku na Islandu pomáhá místní policii vyšetřit smrt starší ženy, která byla nalezena visící uvnitř starého kostela. Na zádech má vyřezané kříže, což je považované za následek zneužívání. Nicméně její manžel trvá na tom, že se ji nikdy nedotkl. Policistka Dagny spojuje smrt se zmizením mladého chlapce Bernóda, který zmizel několik desítek let před současnou událostí. Dagny našla starou fotografii Bernódových spolužáků, kde obličeje byli vyškrábané kříži. Spolužáci šikanovali Bernóda, který měl také vyřezané kříže na zádech od svého fanaticky náboženského otce, který ho obvinil za smrt matky při porodu. Šest z osmi lidí na fotografii bylo zabito při záhadných nehodách a všichni měli na zádech vyřezané kříže.

I Remember You (Islandsky: Ég man þig) je islandský mysteriózní horor z roku 2017 napsaný a režírovaný autorem Óskar Thór Axelsson, který si vzal jako předlohu stejnojmenný román spisovatelky Yrsa Sigurðardóttir. V hlavních rolích se představí Jóhannes Haukur Jóhannesson jako Freyr, Elma Stefania Agustsdottir jako Sara a Thor Kristjansson jako Gardar.

Rozpočet filmu: $2,408,070
Žánry: Horor - Mysteriózní - Thriller

Hodnocení horrory.cz: 80 %
Hodnocení dle csfd.cz: 60 %
Hodnocení imdb.com: 62 %

Viděli?
Komentáře k hororu . Rating 4.0 z 5 (7)
Podobné horory: