Horory - hlavní strana

Megan is Missing

Internetový predátor
 


Hodnocení 3 z 5 (1):
hodnocení hororu


Index krve 0.0 z 5 (0):
Ještě nebylo hlasováno.hodnocení hororu


Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
Ještě nebylo hlasováno.hodnocení hororu

Čsfd Imdb.com English

Megan is Missing

Horor USA, 2011, 85min
Horor podle skutečné události z roku 2002, která otřásla světem...

Režie: Michael Goi
Hrají: Rachel Quinn, Dean Waite, Jael Elizabeth Steinmeyer, Kara Wang, a další..

Dvě náctileté dívky objevují svět pomocí internetu a sdílí spolu zážitky a nejnovější objevy, které skýtají možnosti dobrodružství a poznání "opravdového" světa. Jedna z dívek - Megan, však náhle zmizí a není k nalezení. Pátrá po ní rodina i policie... Za tři týdny zmizí i druhá dívka.

Film natočený podle skutečné události, za kterou stál, nyní již odsouzený zločinec, Ward Weaver III (narozen 6. dubna 1963, Wikipedia [anglicky]), který je odsouzen na doživotí bez možnosti propuštění za sexuální napadení, znásilnění, pokus o vraždu a za vraždu Ashley Pond a Mirandy Gaddis v Oregonu.

Skutečná událost

Ward Weaver se narodil v komplikované rodině, kde byl zneužíván nevlastním otcem, který holdoval alkoholu. Po problematickém dospívání si v dospělosti založil vlastní rodinu a jeho 12-letá dcera se spřátelila s Ashley a Mirandou. V srpnu 2001 obvinila Miranda Weavera, že se jí pokusil znásilnit, nicméně policie případ odložila a vyšetřování ani nezahájila pro nedostatek důkazů. Pár měsíců poté, 9. ledna 2002, Ashley zmizela na cestě do školy, přátelé, rodina i policie byla v hledání neúspěšná. O dva měsíce později, 8. března, zmizela i Miranda. Obě dívky již nikdo živé nespatřil.

13. srpna byl Weaver zatčen za pokus o znásilnění 19-leté přítelkyně jeho vlastního syna, který policii řekl, že se zmínil o zabití Ashley a Mirandy. 24. srpna našli agenti FBI pozůstatky Mirandy v nedalekém skladišti a následující den byla nalezena i Ashley, nebo spíš jen co z ní zbylo. Zbytky obou dívek se našli na dvorku pod betonovou deskou.

Megan is Missing

2. října 2002 byl Weaver obviněn ze šesti přitěžujících okolností okolo dvou vražd, sexuálního obtěžování, pokusu o znásilnění a sexuálního zneužívání. V září roku 2004 se Weaver přiznal k části obvinění, aby se vyhnul trestu smrti, byl odsouzen ke dvěma doživotním trestům bez možnosti propuštění.

17.února 2014 byl Weaverův syn Francis zatčen a obviněn z vraždy drogového dealera v Oregonu. Jablko nepadlo daleko od stromu.

O filmu Megan Is Missing

Megan Is Missing je americké hororové drama, kterou napsal a režíroval Michael Goi. Film je natočen stylem found-footage, který nejvíce evokuje skutečnou událost podle které byl film natočen. V hlavních rolích se představí Amber Perkins jako Amy Herman, Rachel Quinn jako Megan Stewart, Dean Waite jako Josh.

Oblast natáčení: Los Angeles v Kalifornii
Žánry: Horor - Mysteriózní - Thriller

Hodnocení horrory.cz: 60 %
Hodnocení dle csfd.cz: 60 %
Hodnocení imdb.com: 48 %

Viděli?
Komentáře k hororu . Rating 3 z 5 (1)
Podobné horory: