Horory - hlavní strana

Overlord

Produkce: J. J. Abrams
 


Hodnocení 1 z 5 (1):
hodnocení hororu Overlord


Index krve 1 z 5 (1):
hodnocení hororu Overlord


Faktor strachu 1 z 5 (1):
hodnocení hororu Overlord

Čsfd Imdb.com English

Overlord

Horor USA, 2018, 110min
Američtí vojáci během II. sv. války bojují proti nadpřirozeným silám nacistů.

Režie: Julius Avery
Hrají: Pilou Asbæk - Wafner; Wyatt Russell - Ford; Jacob Anderson - Dawson; a další..

V předvečer dne D je vyslána malá výsadkářská skupina, aby zničila německou rozhlasovou věž ve starém kostele. Nicméně letadlo s parašutisty je sestřeleno ještě před dosažením svého cíl, z letadla přežije pět přeživších. desátník Ford a vojáci Boyce, Tibbet, Chase a Dawson, kteří pokračují ve své misy z pevniny.

Naleznou francouzskou ženu jménem Chloe, která je ochotná jim pomoci. Schová je a při rutinní prohlídce SS se Boyce zastane Chloe, kterou se důstojník SS pokusí znásilnit a donutí ho, aby ho vzal jako vězně. Po vstupu do základny zjistí, že se zde nachází laboratoř, která experimentuje s tajemnou látkou nalezenou pod kostelem. Chase usoudí, že jediná možnost jak splnit úkol a nenechat nacisty vyhrát válku je rozmístit všude bomby a vyhodit do povětří nejen samotnou základnu, ale i celý kostel.

Overlord je americký válečný horor z roku 2018, který natočil Julius Avery podle scénáře od autorů Billy Ray a Mark L. Smith. V hlavních rolích se představí Jovan Adepo jako Boyce, Wyatt Russell (Takoví jsme [2013]) jako Ford, Mathilde Ollivier jako Chloe, Pilou Asbæk jako Wafner, John Magaro (Vem si mou duši [2010]) jako Tibbet, Iain De Caestecker jako Chase, Jacob Anderson jako Dawson, Dominic Applewhite jako Rosenfeld a Gianny Taufer jako Paul.

Rozpočet filmu: $38,000,000
Žánry: Horor - Válečný - Sci-Fi

Hodnocení horrory.cz: 20 %
Hodnocení dle csfd.cz: 69 %
Hodnocení imdb.com: 72 %

Viděli?
Komentáře k hororu Overlord. Rating 1 z 5 (1)
Podobné horory: