Horory - hlavní strana

The Dark Tapes

 


Hodnocení 0.0 z 5 (0):
Ještě nebylo hlasováno.hodnocení hororu The Dark Tapes


Index krve 0.0 z 5 (0):
Ještě nebylo hlasováno.hodnocení hororu The Dark Tapes


Faktor strachu 3 z 5 (1):
hodnocení hororu The Dark Tapes

Čsfd Imdb.com English

The Dark Tapes

Horor USA, 2017, 98min
Antologie více hororových povídek, kde hlavní úlohy mají duchové, démoni a kreatury.

Režie: Michael McQuown, Vincent J. Guastini
Hrají: Cortney Palm - Nicole; David Hull - Josh; Emilia Zoryan - Caitlin; a další..

Žánrově bohatá antologie hororových povídek, která jsou směsí hororů, sci-fi, mýtů, tajemství a vzrušení. Pět propletených příběhů s duchy, démony v paranormálním světě, kde se fantazie snoubí s noční můrou. Povídky jsou natáčeny stylem dokumentárního filmu - found footage.

The Dark Tapes

Wrap Around: Sam a Marie naleznou krev a nepořádek a obviní svého společného přítele.

To Catch a Demon (Chytit démona): Dr. Martin Callahan a jeho studentka Nicole se domnívají, že noční můry jsou výsledkem dilatace času v průběhu fáze REM během spánku, což umožňuje multidimenzionálním entitám, běžně označované jako démoni, vstoupit do viditelného světa. Najmou si kameramana Jasona, který během jejich experimentů vše natáčí na vysokorychlostní kameru. První pokus zachytí jen pomíjivý nestálý obraz neznámé entity, ale druhý pokus již ohrozí nejen snícího, ale i všechny okolo.

The Dark Tapes - 9

The Hunters & the Hunted (Lovci a oběti): David a Karen se nastěhovali do nového domu a slyší tajemné zvuky z domu i okolí a tak pozvou skupinu vyšetřovatelů paranormálních jevů. Tým vybavený nejmodernější technikou zaznamenává úkazy, které rozhodně nepatří do tohoto světa.

Cam Girls: Lesbická dívka Caitlin provozuje webkameru a platba za její služby se stupňuje spolu s narůstajícím zlem v jejím okolí.

Amanda's Revenge (Amandina pomsta): Unesená a zneužitá Amanda objeví díky emočně vypjatým situacím paranormální schopnosti, které se rozhodne použít proti svým únoscům a pomstě, která ji sžírá do morku kostí.

The Dark Tapes je antologie pěti hororových povídek natočený stylem found-footage, který v roce 2017 za pouhých 65000 amerických dolarů natočila dvojice Michael McQuown a Vincent J. Guastini. V nízkorozpočtové hororové antologii The Dark Tapes se představí David Banks, Sara Castro, Cortney Palm a další.

Rozpočet filmu: $65,000
Oblast natáčení: Los Angeles v Kalifornii - USA
Žánry: Horor - Mysteriózní - Sci-Fi

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 42 %
Hodnocení imdb.com: 50 %

Viděli?
Komentáře k hororu The Dark Tapes. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: