Horory - hlavní strana

The Windmill Massacre

Mlýny melou pomalu, ale jistě
 


Hodnocení 0.0 z 5 (0):
Ještě nebylo hlasováno.hodnocení hororu


Index krve 0.0 z 5 (0):
Ještě nebylo hlasováno.hodnocení hororu


Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
Ještě nebylo hlasováno.hodnocení hororu

Čsfd Imdb.com English

The Windmill Massacre

Horor Nizozemí, 2016, 85min
Autobus plný turistů se dostane do soukolí ďábelského mlynáře a jeho prokletého mlýnu

Režie: Nick Jongerius
Hrají: Patrick Baladi - Douglas; Ben Batt - Jackson; Charlotte Beaumont - Jennifer; a další..

Australanka Jennifer (Charlotte Beaumont) utíká ze své země a vezme práci v Nizozemí jako chůva, když zaměstnavatel pozná, že s ní není něco v pořádku, tak Jennifer odchází a připojí se k turistické skupině. Řidič ji nechá nastoupit bez lístku a žertuje, že v autobuse je vždycky místo pro dalšího hříšníka. Mezi ostatní cestující patří britský voják Jackson, který nešťastnou náhodou zabije prostitku, podnikatel se svým synem, japonský student Takashi, lékař Nicholas a francouzská fotografka Ruby, která je vyslána, aby vyfotila větrné elektrárny.

Takashi pozná Ruby jako modelku, která hrála v japonské reklamě a uctívá ji, Ruby jeho slávu bagatelizuje a japonsky ho žádá, aby nedělal scénu. Jennifer upustí lahvičku s léky poté co si všimne, že autobus srazí nějakého muže. Ostatní cestující nic neviděli, ale všimnou si, že lahvička obsahuje antipsychotické pilulky a obviní ji, že je blázen. Nicméně souhlasí, aby zastavili u nedalekého větrného mlýna, aby Jennifer vyšetřili.

Po vystoupení z autobusu je voják Jackson zabit kosou, kterou ovládá démon, Jennifer utíká a vyplývá na povrch, že neúmyslně způsobila smrt mladšího bratra. Později naleznou starobylý dokument, který popisuje upálení místního mlynáře a jeho pomstychtivý návrat, kdy zabíjí zdejší hříšníky. A v autobuse není nikdy bez viny.

The Windmill Massacre, znamý také jako The Windmill je anglicky mluvený horor z Nizozemí, který natočil Nick Jongerius. V hlavních rolích se představí Charlotte Beaaumont jako australanka Jennifer, Ben Batt jako Jackson, Patrick Baladi jako Douglas West, Fiona Hampton jako fotografka Ruby, Tanroh Ishida jako japonský student Takashi a Bart Klever jako Abe.

Oblast natáčení: Loenen v Nizozemí
Žánr: Horor - Drama
Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 47 %
Hodnocení imdb.com: 48 %

Viděli?
Komentáře k hororu . Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: