Horory - hlavní strana

The Bad Batch

 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu The Bad Batch
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu The Bad Batch
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu The Bad Batch
The Bad Batch

The Bad Batch

Horor USA, 2017, 118min
Milostný příběh zasazený do prostředí kanibalů uprostřed pouště.

Režie: Ana Lily Amirpour
Hrají: Suki Waterhouse - Arlen Johnson; Jason Momoa - Miami Man; Jayda Fink a další..

Mladá žena Arlen se ocitá v oploceném prostředí mimo jurisdikci USA, což oznamují cedule lemující pozemek. Arlen je napadena ženami a omdlévá. Po probuzení zjistí, že je v komunitě kanibalů, kteří ji odřezávají ruku a poté i nohu. Je ponechaná v tratolišti krve a vlastních výkalů. Později ji zachraňuje, odhozenou v poušti, potulný poustevník (Jim Carrey), který ji odnáší do městečka Comfort, kde ji dají do kupy a nasadí ji protézu nohy.

O pár měsíců později sleduje příběh Arlen, jak potká ženy, který ji původně unesly a uvědomí si, že jsou to kanibalky a snaží se je zastřelit. Poté se dostane do komunity lidí, které vede tajemný Dream (Keanu Reeves). Komunita připomíná kult, ale rozhodně je pro Arlen bezpečnější než soužití s kanibaly.

The Bad Batch

Příběh The Bad Batch je story o přežití v krutých podmínkách a hledání vlastní identity v nelidských podmínkách do kterých se člověk dostane náhodou, kterou přináší život. The Bad Batch je příběhem, který nám ukazuje, že dobro a zlo jsou jen pojmy, které závisí na tom, kdo stojí vedle vás. Režisérka Ana Lily Amirpour na sebe již upozornila upírskou temnou story Sama nocí tmou, kterou natočila v roce 2014.

The Bad Batch je americký romantický horor s prvky gore a poselstvím, že kanibalové by si s jídlem rozhodně hrát neměli. V hlavních rolích se předtaví Suki Waterhouse jako Arlen, Jason Momoa jako Miami Man, Jayda Fink jako Honey, Keanu Reeves jako Dream, Jim Carrey jako Poustevník a Yolonda Ross jako Mary.

Rozpočet filmu: $6,000,000
Žánry: Horor - Romantický - Drama

Počet mrtvých ve filmu: 3
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 54 %
Hodnocení imdb.com: 54 %

Viděli?
Komentáře k hororu The Bad Batch. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: