Horory - hlavní strana

Becky je mladá dívka, která čelí skupině vězňů

Invaze domova od vězňů je nepříjemná věc
 


Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Becky
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Becky
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Becky
Becky

Becky

Horor USA, 2020, 93min
Mladá dívka tráví čas u svého otce v odlehlém domě, uniklá skupina vězňů je navštíví.

Režie: Jonathan Milott, Cary Murnion
Hrají: Kevin James, Joel McHale, Robert Maillet, Amanda Brugel, a další..

Snímek Becky začíná vyšetřováním případu smrti uniklých věznů. Teenagerka Becky popře, že si cokoliv pamatuje. „Omlouvám se, ale já nevím.“ Jenže vlastně ani nemůže přiznat co se stalo. Na mladou dívku se to prostě nehodí.

Nedaleko místa bydliště mladé Becky se převážejí vysoce nebezpeční vězni a uniknou z transportu. Omámeni svobodou hledají někoho s kým by ji mohli sdílet a ukázat, kdo je predátor na novém území. Jenže se přepočítali. Becky je teenager, který nesnáší autority a má ráda svůj život a je ochotná za něj bojovat i za cenu nejvyšší.

Snímek Becky se řadí do subžánru hororu Home Invasion, který dává scénáři mantinely ve formě napadnutí více či méně poklidného domova skupinou násilníků. Co se bude dít poté je na scénáristovi, ale obvykle v sobě jeden člen rodiny najde sílu pomstít ostatní.

Home Invasion Becky natočila v roce 2020 dvojice režisérů Cary Murnion a Jonathan Milott. V hlavních rolích se představí sympatická mladá dívka Lulu Wilson (*2005), kterou můžeme znát jako Lindu z Annabelle 2: Zrození zla nebo jako Doris Zander z Ouija: Kořeny zla. Jejího otce Jeffa ztvfárnil Joel McHale, hrál třeba v hororu Chraň nás od zlého[2014]. Jak zvládnout napadení od skupiny uniklých věznů se musíte podívat sami.

Žánry: Horor - Akční - Drama
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 55 %
Hodnocení imdb.com: 57 %

Viděli?
Komentáře k hororu Becky. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: