Horory - hlavní strana

Better Watch Out

Sám doma & Funny Games
 

 
Hodnocení 4.2 z 5 (5):
hodnocení hororu
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu
Better Watch Out

Better Watch Out

Horor USA, Austrálie, 2017, 85min
Tak trochu jiný Home Invasion. Útok přichází zevnitř.

Režie: Chris Peckover
Hrají: Virginia Madsen - Deandra; Patrick Warburton - Robert; Olivia DeJonge - Ashley; a další..

Zatímco dospívající Ashley (Olivia DeJonge) je v předvánoční čas zaneprázdněna hlídáním 12-letého Lukyho (Levi Miller), který se chová při sledování hororu poněkud divně. Ashley si uvědomí, že se ji vlastně snaží svádět. Nedlouho poté přijde nejlepší Lukyho kamarád Garrett, ale přede dveřmi ho někdo zastřelí.

Šokovaná Ashley a Luky běží po schodech nahoru, aby se schovali. Zůstanou ve skříni a vkročí maskovaný útočník, který s brokovnicí chodí po místnosti a cosi hledá. Ashley mu sundá masku a zjistí, že je to Garrett a celé to bylo naplánované, aby ji Luke vystrašenou svedl. Naštvaná Ashley na něj křičí, že je psychopat a chce odejít. Ale po menším konfliktu spadne ze schodu a je v bezvědomí.

Better Watch Out

Luke ji sváže a po probrání s ní chce hrát "Pravda nebo úkol". V tu chvíli dorazí Ricky (Aleks Mikic), Ashleyho přítel, kterému předtím napsala SMSku. Když se mu nedaří najít Ashley, tak si uvědomí, že něco není v pořádku. Luke se ho snaží srazit k zemi, ale silnější Ricky ho přemůže. V tom vstoupí na scénu Garrett s brokovnicí a Rickyho svážou vedle Ashley.

Ashley se pomocí střepu podaří rozvázat a ohrožuje Lukyho pistolí, akce střídá akci a schytá to Ricky a Ashley se snaží utéct. Nicméně Luke ji pomocí kamenu knokautuje.

Better Watch Out 1

Luke zavolá předchozího Ashleye přítele, Jeremyho (Dacre Montgomery) a chce aby přišel. Luke mu před domem řekne, že Ashley je uvnitř a když se otočí zády, tak mu hodí provaz kolem krku a oběsí ho na stromě. Garrettovi se to už zdá přespříliš a chce Ashley osvobodit, Luke ho zastřelí a bodne Ashley do krku. Snaží se naaranžovat vraždy, aby byl obviněn Jeremy a jako motiv žárlivost. Když přijdou rodiče, tak zavolají policii a zjistí, že Ashley není mrtvá a je odvážena do nemocnice.

V závěrečné scéně Luke říká své matce, že se jde podívat na Ashley do nemocnice...

Oblast natáčení: Austrálie
Žánry: Horor - Komedie - Thriller
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: 84 %
Hodnocení dle csfd.cz: 67 %
Hodnocení imdb.com: 67 %

Viděli?
Komentáře k hororu . Rating 4.2 z 5 (5)
Podobné horory: