Horory - hlavní strana

Larry 2020 - Come Play

Přátele si získá snadno, ale potom....
 


Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Pojď si hrát
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Pojď si hrát
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Pojď si hrát
Come Play

Pojď si hrát

Horor USA, 2020, 96min
Monstrum jmenující se Larry přichází skrz mobilní telefony a elektronická zařízení.

Režie: Jacob Chase
Hrají: Gillian Jacobs - Sarah; John Gallagher Jr. - Marty; Azhy Robertson - a další..

Malý autistický chlapec Oliver se cítí osamělý a pro komunikaci s ostatními lidmi používá mobilní telefon. Chodí do školy a stará se o něj jeho matka Sarah, otec tráví čas v práci. Rodiče Olivera nežijí v příliš harmonickém manželství. A Oliver je otevřen všem novým podnětům, protože z rodiny jich příliš mnoho očekávat nemůže. Jednoho dne nalezne ve svém mobilním telefonu aplikaci s názvem "nepochopené příšery". Aplikace představí monstrum Larryho, který ho chce za přítele. Je to jen textový výstup na displeji, ale po přečtení se začnou dít podivné věci i v realitě.

Ve škole Olivera šikanují, protože je "jiný" a nemá moc možností zastání. Matka se mu snaží pomoci a tak organizuje přespání pro spolužáky u nich v domě. Oliver schovává aplikaci příšery, ale jeden z chlapců to objeví a přečte příběh a pak se začnou dít věci. Světla zhasnou a z temnoty vystoupí Larry.

Americký celovečerní horor Come Play (Pojď si hrát) natočil v roce 2020 Jacob Chase podle svého krátkometrážního hororu Larry z roku 2017. Krátkometrážní horor můžete shlédnout na vimeo.com. Trailer je ke shlédnutí na horrory.cz/trailer/come-play.

Rozpočet filmu: $9,000,000
Žánr: Horor - Drama
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 58 %
Hodnocení imdb.com: 57 %

Viděli?
Komentáře k hororu Pojď si hrát. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: