Horory - hlavní strana

Dívky, které někdo znásilnil si udělají pomstychtivé komando

Příběh žen, které kdosi znásilnil
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Dívčí komando
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Dívčí komando
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Dívčí komando
Act of Vengeance

Dívčí komando

Horor USA, 1974, 90min
Lindu někdo znásilnil a tak našla další znásilněné a vytvoří pomstychivé komando.

Režie: Bob Kelljan
Hrají: Jo Ann Harris - Linda; Peter Brown - Jack; Jennifer Lee Pryor a další..

Linda je obyčejná žena, která jednoho dne narazí na muže, který ji změní život. Spousta žen chce poznat muže, který ji změní život. Jenže Lindu znásilnil muž v hokejové masce a to se neodpouští. Někdy však bývá těžké něco udělat. Linda se zmítá v bezmocnosti a vzteku, kombinace, která dokáže vytvořit akci, ale potřebuje k tomu nějaký impuls. Sirku, která zapálí roznětku.

Linda brzy zjistí, že ve svém utrpení není sama a uvědomuje si nutnost zabránit příkoří, které je ženám činěno. Sama to nezvládne, kontaktuje další ženy se stejným traumatem a vytvoří komando, Dívčí komando. Naučí se základní obraně, vyzbrojí se a probudí základní instinkty živící každou pomstu. Navzájem se podporují a dodávají odvahy a jdou s myšlenkou „Oko za oko, zub za zub“ vstříc pomstě.

Pomsta v sobě skrývá moc a ta dokáže působit jako droga. Pomsta dokáže rovnoměrně rozprostřít adrenalin do celého těla. Adrenalin může být i zbraň. Zbraň, která dokáže vyzbrojit tělo ochotou učinit cokoliv, aby se postavila původnímu spouštěči a občas smete i další věci co se ji postaví do cesty.

Dívčí komando je americký exploitation hororový thriller o skupině žen, které žene kupředu pomsta. Horor natočil v roce 1974 americký režisér Bob Kelljan. V hlavních rolích se představí Jo Ann Harris jako Linda, Peter Brown jako Jack, Jennifer Lee Pryor jako Nancy a Lisa Moore jako Karen.

Žánry: Horor - Kriminální - Thriller
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 69 %
Hodnocení imdb.com: 55 %

Viděli?
Komentáře k hororu Dívčí komando. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: