Horory - hlavní strana

MEG: Monstrum z hlubin

Ultimátní lady zabiják
 

 
Hodnocení 4.3 z 5 (8):
hodnocení hororu MEG: Monstrum z hlubin
Index krve 3 z 5 (4):
hodnocení hororu MEG: Monstrum z hlubin
Faktor strachu 3 z 5 (4):
hodnocení hororu MEG: Monstrum z hlubin
The Meg

MEG: Monstrum z hlubin

Horor Čína, USA, 2018, 113min
Jason Statham versus 20 metrový žralok. Strach, beznaděj a nulová šance.

Režie: Jon Turteltaub
Hrají: Jason Statham - Jonas Taylor; Li Bingbing - Suyin Zhang; Rainn Wilson a další..

Potápěč Jonas Taylor (Jason Statham) se snaží zachránit skupinu vědců uvězněných v jaderné ponorce, kterou napadl obrovský podmořský netvor. Jeho verzi samozřejmě nikdo nevěří a jeho fantazie jsou připsány na vrub psychóze z podmořského tlaku.

O pět let později si miliardář Morris s Dr. Zhangem prohlížejí nové výzkumné zařízení, které se má dostat na stejné místo předchozí nehody, hluboko v Mariánském příkopu. A neštěstí na sebe nenechá dlouho čekat, stejné místo, stejná situace a to by v tom byl čert, aby nepřišel stejný záchranář - Jason Statham.

Nyní už verzi o megapříšeře z hlubin věří více lidí a dokonce se podaří identifikovat jeho rodové jméno a nevypadá to vůbec dobře. Jedná se o žraloka Megalodona, největšího žraloka, který vůbec kdy obýval planetu Zemi. Jenže poté se vynoří ještě jeden - ten větší.

MEG je americký sci-fi thriller s prvky hororu, který si původně vzal pod svá křídla, zakoupením práv, Walt Disney, ale naštěstí je přenechal skupině Warner Bros a tak z toho nevznikla animovaná pohádka pro děti. Snímek vznikl v roce 2018 pod režijní taktovkou režiséra filmů Lovci pokladů, Fenomén, Čarodějův učeň nebo Kokosy na sněhu - Jon Turteltaub. V hlavních rolích se představí Jason Statham jako Jonas Taylor, Bingbing Li jako Suyin, Rainn Wilson jako Morris, Cliff Curtis jako Mac a Winston Chao jako Zhang.

Rozpočet filmu: $150,000,000
Oblast natáčení: Nový Zéland
Žánr: Horor - Akční
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: 86 %
Hodnocení dle csfd.cz: 63 %
Hodnocení imdb.com: 61 %

Viděli?
Komentáře k hororu MEG: Monstrum z hlubin. Rating 4.3 z 5 (8)
Podobné horory: