Horory - hlavní strana

Horor Austrálie Mluv se mnou

Mumifikovaná ruka mluví
 

 
Hodnocení 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Mluv se mnou!
Index krve 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Mluv se mnou!
Faktor strachu 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Mluv se mnou!
Talk to Me

Mluv se mnou!

Horor Austrálie, 2023, 95min
Skupina kamarádů narazí na záhadnou mumifikovanou ruku, o které zjistí, že ...

Režie: Danny Philippou
Hrají: Sophie Wilde, Alexandra Jensen, Joe Bird, Otis Dhanji, Miranda Otto, Zoe Terakes, a další..

Horor "Mluv se mnou!" odvádí diváky do světa, kde se skupina kamarádů setkává s neobvyklým a záhadným artefaktem – mumifikovanou rukou. Tato ruka má schopnost dočasně spojit živé se světem duchů, když někdo vysloví slova „Mluv se mnou!“, zatímco se ruky dotýká. Tato nebezpečná hračka se rychle stává středem pozornosti na večírcích a v sociálních médiích, ale vše se zvrtne, když jedna seance trvá příliš dlouho a uvolní děsivé nadpřirozené síly.

Režisérský debut bratrů Dannyho a Michaela Philippou, "Mluv se mnou!", se po premiéře na festivalu Sundance stal jedním z nejúspěšnějších hororů studia A24. Film, který se odehrává v Austrálii, kombinuje prvky duchařského hororu s psychologickým dramatem a nabízí pohled na generaci Z. Hlavní postava, Mia, se snaží vyrovnat se ztrátou matky a začíná experimentovat se seancemi, které jí umožňují komunikovat se záhrobím. Avšak, když se světy spojí příliš dlouho, Mia začíná propadat šílenství.

Hororový snímek "Mluv se mnou!" se vyznačuje svou schopností kombinovat moderní technologie, jako jsou mobilní telefony a sociální média, s tradičními hororovými prvky. Příběh nabízí širokou škálu interpretací a postava Mii, ztvárněná herečkou Sophie Wilde, přináší silný výkon, který zdůrazňuje její strach, emocionální distanci a touhu být blíže své zesnulé matce.

Film získal uznání od známých tvůrců hororu, jako jsou Jordan Peele, Ari Aster a Peter Jackson, a stal se jedním z nejvýdělečnějších titulů studia A24. S potenciálem stát se úspěšnou hororovou franšízou, "Mluv se mnou!" nabízí divákům nejen napínavý příběh, ale také pohled na současné generace a jejich vztah k nadpřirozenému.

Žánr: Horor - Thriller
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 73 %
Hodnocení imdb.com: 0 %

Viděli?
Komentáře k hororu Mluv se mnou!. Rating 0 z 5 (0)
Podobné horory: