Horory - hlavní strana

Mrtví neumírají

Cesta k přežití může být smrtící
 

 
Hodnocení 3.0 z 5 (11):
hodnocení hororu Mrtví neumírají
Index krve 3 z 5 (1):
hodnocení hororu Mrtví neumírají
Faktor strachu 2.8 z 5 (10):
hodnocení hororu Mrtví neumírají
The Dead Don't Die

Mrtví neumírají

Horor Švédsko, USA, 2019, 103min
Poklidné městečko přestane být klidné, když mrtví začnou vstávat z hrobů.

Režie: Jim Jarmusch
Hrají: Adam Driver, Tom Waits, Chloë Sevigny, Steve Buscemi, a další..

Farmář Frank Miller si stěžuje u místní policejní stanice, že mu mizí kuřata. Hlavní podezřelý, excentrický poustevník Bob žijící v lese, je okamžitě konfrontován se vzniklou situací. Policista Ronnie Peterson si všimne, že mu přestal fungovat mobil a i hodinky ukazují špatně. Poté následuje série prapodivných událostí: rozhlasem se šíří zpráva o podivném polárním světle, které sebou nese šílenství lidí, kteří se ocitnou poblíž. Mezitím místní barman a servírka se podivují, proč venku nenastala tma, jako každý večer.

Následující den přinesou noviny zprávu, že polární anomálie změnila rotaci Země, v okolí začnou mizet zvířata a ti co zůstanou se chovají podivně. Jakoby to nebylo všechno, tak se začínají probouzet mrtví z místního hřbitova...

Mrtví neumírají (Dead Don't Die) je americký komediální horor z roku 2019, který natočil podle svého vlastního scénáře zkušený filmový tvůrce Jim Jarmusch, který je již podepsán pod hororem Přežijí jen milenci z roku 2013. V hlavních rolích zombie hororu se předstasví Bill Murray jako šerif Cliff Robertson, Adam Driver jako policejní důstojník Ronnie Peterson, Tom Waits jako Hermit Bob, Chloë Sevigny jako Mindy Morrison a Steve Buscemi jako farmář Frank Miller.

Oblast natáčení: Fleischmanns v New Yorku - USA
Žánr: Horor - Komedie
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: 60 %
Hodnocení dle csfd.cz: 59 %
Hodnocení imdb.com: 59 %

Viděli?
Komentáře k hororu Mrtví neumírají. Rating 3.0 z 5 (11)
Podobné horory: