Horory - hlavní strana

Neutečeš

Následuje tě!
 

 
Hodnocení 4.8 z 5 (39):
hodnocení hororu Neutečeš
Index krve 3.4 z 5 (15):
hodnocení hororu Neutečeš
Faktor strachu 4 z 5 (21):
hodnocení hororu Neutečeš
It Follows

Neutečeš

Horor USA, 2014, 69min
Mladá studentka toužící po atraktivním příteli se stane obětí démonického přízraku.

Režie: David Robert Mitchell
Hrají: Carollette Phillips, Loren Bass, Keir Gilchrist, Maika Monroe, a další..

Jay (Maika Monroe) je jen další středoškolačkou poflakující se společně s kamarády a toužící po atraktivním amantovi na večerní rande. To však netuší, že se pro ni jednoho večera celý svět obrátí vzhůru nohama a ona se stane obětí putujícího prokletí. Dívku začnou stíhat démonické přízraky lačnící po jejím životě. Její starosti se tak zmenší na pouhou nutnost neustále se ohlížet za záda, aby se přesvědčila, zda ji někdo nepronásleduje.

Společně se svými kamarády, kteří však její děsivé vidiny nezažívají, se vydává na útěk napříč státem, aby oddálila konfrontaci se smutně neodvratitelným osudem.

It Follows / Neutečeš

Neutečeš zajímavým způsobem osvěžuje značně okoralou kategorii duchařských hororů, jež dnes představují v žánru nezanedbatelnou stálici. Snímek si nejen dokáže postupně díky své mrazivě vtahující atmosféře podmanit i zařeknuté skeptiky, ale i opravdu utvořit svět s reálnými hmatatelnými hrdiny, o něž se lze v průběhu dramatické jízdy strachovat.

It Follows (Neutečeš) je americký mysteriózní horor/thriller z roku 2014, který podle svého vlastního scénáře natočil David Robert Mitchell. V hlavních rolích se pohybují Maika Monroe, Keir Gilchrist a Olivia Luccardi

Oblast natáčení: Michigan v USA
Žánry: Horor - Mysteriózní - Thriller
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: 96 %
Hodnocení dle csfd.cz: 60 %
Hodnocení imdb.com: 78 %

Viděli?
Komentáře k hororu Neutečeš. Rating 4.8 z 5 (39)
Podobné horory: