Horory - hlavní strana

Duchařský povídkový horor Příběhy duchů

Tvůj strach si tě najde
 

 
Hodnocení 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Příběhy duchů
Index krve 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Příběhy duchů
Faktor strachu 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Příběhy duchů
Ghost Stories

Příběhy duchů

Horor Indie, 2019, 144min
Antologie povídkových hororů, které spojuje jediné téma: duchové.

Režie: Zoya Akhtar, Dibakar Banerjee, Karan Johar, Anurag Kashyap
Hrají: Surekha Sikri, Amruta Subhash, Vijay Varma, Mohd Ashique Hussain, a další..

Čtyři povídky, které jako červena niť vetkaná skrz každý z příběhů nějakým způsobem ukazuje svět duchů. Duchové nejsou na první pohled vidět, ale i tak tu žijí mezi námi a ovlivňují naše životy.

Povídka č.1 nás seznamuje s paní Malikovou, postarší ženou, která nedávno prodělala mrtvici a je připoutaná na lůžko. Její nová ošetřovatelka Sameera ji zdánlivě přijde ošetřovat, ale hlavní zájem se točí kolem starší aféry paní Malikové se ženatým mužem. Při každodenních návštěvách, kdy jsou v místnosti jen ony dvě má stále silněji rostoucí pocit, že tam nejsou samy.

Povídka č.2 je o chlapci ve školním věku, který se každý den těší na strávený čas se svoji matkou. Vždy po škole pospíchá za maminkou. Jenže matka je těhotná a tak se pozornost pro narozeného syna nezadržitelně tenčí a nikdo přece nechce ztratit pozornost maminky.

Povídka č.3: muž je na pracovní cestě a navštíví menší městečko, kde potká dvě děti. Děti toho napovídají, prostě se učí komunikovat a nevidí příliš mnoho rozdílů mezi fantazií a skutečností. Jedno z dětí tvrdí, že to druhé dítě snědlo svého otce. Jenže se říká, že blázni a děti mívají pravdu, ale nikdo je neposlouchá.

Povídka č.4, novomanželka je zděšená chováním svého nového manžela, který si nechává rozhodnutí schvalovat svojí babičkou. Je to samozřejmě hodně divné, ale ještě horší je to, že babička zemřela před dvaceti lety.

Příběhy duchů jsou duchařské hororové povídky o životě kolem nás. Čtyři režiséři, čtyři povídky a jedno téma. Indická hororová antologie čtyř povídek. Produkci snímku zaštítila indická pobočka Netflixu.

Oblast natáčení: Indie
Žánr: Horor - Povídkový
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 39 %
Hodnocení imdb.com: 43 %

Viděli?
Komentáře k hororu Příběhy duchů. Rating 0 z 5 (0)
Podobné horory: