Horory - hlavní strana

První znamení: Přichází satan!

Přichází!!
 

 
Hodnocení 0 z 5 (0):
hodnocení hororu První znamení: Přichází satan!
Index krve 0 z 5 (0):
hodnocení hororu První znamení: Přichází satan!
Faktor strachu 0 z 5 (0):
hodnocení hororu První znamení: Přichází satan!
The First Omen

První znamení: Přichází satan!

Horor USA, 2024, 120min
Mladá američanka je poslána do Říma, aby začala sloužit církvi, narazí však na Satana

Režie: Arkasha Stevenson
Hrají: a další..

V režijním debutu Arkashy Stevensonové, "První znamení: Přichází Satan!", je mladá Američanka vyslána do Říma, aby se zasvětila církvi, jen aby narazila na temnotu, která zpochybňuje její víru a odhaluje hrůzné spiknutí s cílem přivést na svět vtělení čistého zla. Odehrávající se na pozadí věčné architektury Říma, tento poutavý příběh splétá vyprávění o víře, zradě a nadpřirozeném teroru.

"První znamení: Přichází Satan!" je hororový film z roku 2024, který své diváky ponoří do hlubin psychologického strachu propleteného s náboženským mysticismem. Film se může pochlubit hvězdným ansámblem, včetně Nell Tiger Free v roli Margaret, Ralpha Inesona jako otce Brennana, Sonie Bragy jako sestry Silvie a Billa Nighyho jako kardinála Lawrence, přičemž každý z těchto výkonů dodává vrstvy intenzity děsivému ději.

Jak se příběh odvíjí, duchovní cesta protagonistky se mění v děsivý boj proti démonickým silám. Film zručně kombinuje prvky tradičního hororu s psychologickým thrillerem, čímž se stává hlubokým zkoumáním vnitřní temnoty a věčného boje mezi dobrem a zlem.

Premiéra v České republice byla 4. dubna 2024, "První znamení: Přichází Satan!" slibuje být zajímavým přírůstkem do žánru hororů, nabízejícím divákům směs napětí, dramatu a teologické intriky, která prověří jak nervy, tak víru. Tento film představuje důležitý příspěvek do série Omen, která je uznávaná pro své temné zobrazení proroctví a nadpřirozena.

Rozpočet filmu: $30,000,000
Žánr: Horor
Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 67 %
Hodnocení imdb.com: 69 %

Viděli?
Komentáře k hororu První znamení: Přichází satan!. Rating 0 z 5 (0)
Podobné horory: