Horory - hlavní strana

Duchařský horor Relic

Všechno se rozpadá
 

 
Hodnocení 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Relic
Index krve 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Relic
Faktor strachu 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Relic
Relic

Relic

Horor Austrálie, USA, 2020, 89min
Ženy tří generací žijí společně ve starobylém sídle, ale visí nad nimi prokletí.

Režie: Natalie Erika James
Hrají: Robyn Nevin, Bella Heathcote, Jeremy Stanford, Chris Bunton, a další..

Relic vypráví příběh tří generací žen, které jsou obtížené prokletím. Prokletí, které se jedním ze svých projevů ukáže psychickým onemocněním u nejstarší z žen. Dcera a vnučka ji budou oporou, ale všechny jsou vzájemně propojené jako kořeny starého stromu.

Hororové drama Relic bylo představeno na filmovém festivalu Sundance a okamžitě získalo přízeň filmových diváků i kritiků. Snímek Relic z roku 2020 nemá nic společného s hororem Relic z roku 1997, tedy kromě názvu. Nový horor Relic měl premiéru v lednu 2020 a sbírá vysoká hodnocení všude kam prostřednictvím filmové projekce zavítá.

I přesto, že režisérka nemá příliš velké zkušenosti v oblasti režírování, tak díky silnému štábu se kvalitní horor mohl předpokládat. Producenti filmu jsou osobnosti jako Jake Gyllenhaal nebo bratři Anthony a Joseph Russo, kteří jsou známí pro práci pro společnost Marvel. Lidé co stáli za Captain America: Návrat prvního Avengera, Captain America: Občanská válka, sérií Avangers, nejvýdělečnější filmy historie, stojí i za tímto hororem.

Horor Relic natočila v roce 2020 australanka s japonskými kořeny Natalie Erika James, kterou můžete obdivovat na jejím instagramu. V hlavních rolích hororu se představí Emily Mortimer, Robyn Nevin, Bella Heathcote a Jeremy Stanford. O hudební doprovod se postaral Brian Reitzell, který stál za soundtracky pro filmy Ztraceno v překladu nebo horor Červená karkulka. Hororový trailer Relic na div.cz.

Žánr: Horor - Drama
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 70 %
Hodnocení imdb.com: 68 %

Viděli?
Komentáře k hororu Relic. Rating 0 z 5 (0)
Podobné horory: