Horory - hlavní strana

Repo: Genetická opera!

Tohle není opera pro rodiče.
 


Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Repo: Genetická opera!
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Repo: Genetická opera!
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Repo: Genetická opera!
Repo! The Genetic Opera

Repo: Genetická opera!

Horor USA, 2008, 98min
Muzikálový horor o orgánech na splátkový kalendář a exekutorovi se skalpelem.

Režie: Darren Lynn Bousman
Hrají: Alexa PenaVega, Paul Sorvino, Anthony Head, Sarah Brightman, Paris Hilton, Bill Moseley, a další..

REPO je speciální dáreček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak „jiný“, že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává.

V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde REPOMAN a svůj orgán si vezme zpět. Ve filmu můžete vidět a slyšet nejprodávanější sopranistku všech dob Sarah Brightman nebo Ogre – zpěváka legendární industriální kapely Skinny Puppy a také Joan Jett. Kromě nich obsahuje soundtrack Repo např. tyto umělce: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).

Nahrávací tým REPO se skládá: Yoshiki (legendární rocková kapela X-JAPAN), Josepha Bishara (Rasputina, Danzig) a Chris Spilfogel (Dreamgirls, Hairspray).

Rozpočet filmu: $8,500,000
Oblast natáčení: Toronto, Ontario - Kanada
Žánry: Horor - Sci-Fi - Muzikál
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 69 %
Hodnocení imdb.com: 67 %

Viděli?
Komentáře k hororu Repo: Genetická opera!. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: