Horory - hlavní strana

Predátor: Kořist

 

 
Hodnocení 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Predátor: Kořist
Index krve 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Predátor: Kořist
Faktor strachu 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Predátor: Kořist
Prey

Predátor: Kořist

Horor USA, 2022, 100min
Oni loví, aby žili. On žije lovem. Zkušený lovec je zpět, aby opět lovil.

Režie: Dan Trachtenberg
Hrají: Amber Midthunder - Naru; Dakota Beavers - Taabe; Michelle Thrush - Aruka; a další..

Film "Predátor: Kořist" se odehrává v národě Komančů na počátku 18. století, kde mladá bojovnice jménem Naru se snaží ochránit svůj lid před hrozícím nebezpečím. Ačkoliv je Naru vysoce schopnou bojovnicí, nebyla nikdy vystavena takovému nebezpečí, které jí čeká.

Když Komančové najdou zničené obce a přírodní zdroje, začnou se domnívat, že se s nimi něco stalo. Naru se vydává na stopu neznámého nepřítele, který zničil jejich domovy a vyplenil jejich zdroje. Brzy narazí na stopu, která ji dovede do podivného a děsivého místa, kde se setká s nevídaným nepřítelem - predátorem.

Naru se musí poučit o predátorovi a jeho vyspělé technologii rychle, pokud chce mít naději na to, že ochrání svůj národ před tímto nepřítelem. Snaží se uniknout predátorovi a najít způsob, jak ho porazit, ale predátor je velmi inteligentní a neústupný.

Jak Naru pokračuje ve svém putování, přichází na to, že predátor není jediným nepřítelem, se kterým se musí potýkat. Na své cestě se setkává s jinými kmeny a rasami, kteří se snaží chránit své území a zdroje před Komanči. Naru se musí snažit získat spojence a nakonec se postavit proti predátorovi, aby ochránila svůj národ a získala zpět co bylo ztraceno.

Film "Predátor: Kořist" přináší nový pohled na kultovní sérii a umožňuje divákům prozkoumat nové světy a postavy. V kombinaci s napínavým příběhem a bojovými scénami nabízí tento film nezapomenutelné dobrodružství a poutavou podívanou pro fanoušky sci-fi žánru.

Rozpočet filmu: $65,000,000
Žánr: Horor
Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 73 %
Hodnocení imdb.com: 71 %

Viděli?
Komentáře k hororu Predátor: Kořist. Rating 0 z 5 (0)
Podobné horory: