Horory - hlavní strana

V nemocnici po blackoutu je The Power

Nemocnice s duchy
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu The Power
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu The Power
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu The Power
The Power

The Power

Horor Velká Británie, 2021, 92min
Nejtemnější místo je v místě, kde bývalo největší světlo a naděje.

Režie: Corinna Faith
Hrají: Rose Williams - Val; Emma Rigby - Babs; Charlie Carrick - Dr. a další..

Počátkem 70. let prochází Velká Británie sérii výpadků elektrické energie. Rychle se rozvíjející průmysl nestíhá dodávat energii všem stejně a tak v některých oblastech dochází k vypnutí proudu. Bohužel není možné selektivně vybírat jen některé budovy a tak se vypnutí týká i nemocnic což může ohrozit i pacienty. Naštěstí s tím nemocnice počítají a dochází k masivní migraci pacientů na přívětivější místa.

Ve východním Londýně se nachází stará nemocnice kam nastoupila mladá sestřička, která hned první den začne sloužit noční směnu a temnota, která se rozlehne po nemocnici nepochází pouze z nedostatku světla. Nadpřirozeno, které je zde přítomno vytváří větší temnotu než tma samotná. Příčinou je samotná minulost nemocnice, která se rozhodla zhmotnit a přenést vinu na současné obyvatele.

Horor Velké Británie The Power natočila v roce 2021 Corinna Faith podle vlastního scénáře. V hlavních rolích se představí Mark Smith, Marley Chesham, Rose Williams jako Val, Diveen Henry jako Matron, Amy Beth Hayes jako Sestra, Maria Major, Paul Antony-Barber, Robert Goodman a Nuala McGowan.

Žánr: Horor
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 69 %
Hodnocení imdb.com: 56 %

Viděli?
Komentáře k hororu The Power. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: