Horory - hlavní strana

Pro přežití už nestačí být potichu - Tiché místo 2

Být ticho pro přežití už nestačí
 

 
Hodnocení 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Tiché místo: Část II
Index krve 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Tiché místo: Část II
Faktor strachu 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Tiché místo: Část II
A Quiet Place Part II

Tiché místo: Část II

Horor USA, 2020, 97min
Pokračování hororu o entitách, které obsadily naší planetu a kořist jsou lidé.

Režie: John Krasinski
Hrají: Millicent Simmonds, Cillian Murphy, Noah Jupe, Djimon Hounsou, a další..

Planetu Zemi obsadili mimozemšťané co se od samotného počátku pasovali na pána tvorstva. Což se lidem nelíbí, ale nic moc s tím nezmůžou. Stačí vydat zvuk a okamžitě jsou zaměřeni a je po nich.

Rodina Abbottova dokázala přežít pouze shodou mnoha okolností. Jejich nejstarší dcera komunikuje posunkovou řečí a její použití byla nezbytná pro celou rodinu. A v případě invaze se ji zcela zásadně hodila po přežití.

Nicméně otevřený střet nepřežil otec od rodiny (John Krasinski) a tak matka Evelyn (Emily Bluntová) musela s dětmi zůstat sama. Brzy si uvědomila, že pro přežití je třeba přidat se k nějaké skupině a tak se s dětmi vydá na dlouhou pouť, která jim může pomoci přežít.

Díky posunkové řeči disponují zásadní vlastností nutnou k přežití, ale jen toto již nestačí. Potkají prostořekého Emmetta, který má na vše svérázný názor. „Lidé co přežili si to vůbec nezaslouží, “ s oblibou říkává. Evelyn a dětem nehrozí nebezpečí jen od nevítaných návštěvníků Země, ale i od přeživších obyvatel.

Horor Tiché místo 2 je americký horor z roku 2020, který napsal a režíroval John Krasinski s hudebním doprovodem Marca Beltrami. Jedná se o pokračování snímku Tiché místo [2018] s Emily Blunt v hlavní roli.

Žánr: Horor
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 0 %
Hodnocení imdb.com: 0 %

Viděli?
Komentáře k hororu Tiché místo: Část II. Rating 0 z 5 (0)
Podobné horory: