Horory - hlavní strana

Upíři v Bronxu

Gentrifikace je zlo a upíři taktéž
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Upíři v Bronxu
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Upíři v Bronxu
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Upíři v Bronxu
Vampires vs. the Bronx

Upíři v Bronxu

Horor USA, 2020, 86min
Trojice mladíků se snaží ochránit svůj domov před gentrifikací a upíry.

Režie: Osmany Rodriguez
Hrají: Jaden Michael - Miguel Martinez; Gerald W. Jones III - Bobby Carter; a další..

Bronx se gentrifikuje, což je označení pro vliv bohatší vrstvy obyvatel a změny prostředí v duchu většího bohatství. Což je sice příznivé pro vyšší vrstvu a někdy i pro tu nižší. Nicméně dochází k narušení původního prostředí a vymizení míst na které je původní obyvatelstvo zvyklé. Má to svá pozitiva i negativa.

V případě Bronxu však nedochází pouze ke gentrifikaci, nárůstu bohatších obyvatel a změny prostředí, ale i upířifikace. Upíři postupně začínají ovládat Bronx a je třeba tomu zamezit. Tento úkol si na svá bedra vezme trojice mladíků, kteří se hrdě postaví jako gentrifikaci, tak i upířifikaci. Obojí je podle nich počátek všeho zla. A zlo lze porazit jen zlem. Boj právě začíná.

Upíři v Bronxu (originální název: Vampires vs. the Bronx) je americký komediální horor natočený v roce 2020 pod taktovkou režiséra Oze Rodrigueze. V hlavních rolích se představí Jaden Michael jako Miguel Martinez, Gerald Jones III. jako Bobby Carter, Greogory Diaz IV jako Luis Acosta, Sarah Gordon jako Vivian a Method Man jako Otec Jackson, Shea Whigham jako Frank Polidori a Coco Jones jako Rita.

Žánr: Horor - Komedie
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 46 %
Hodnocení imdb.com: 56 %

Viděli?
Komentáře k hororu Upíři v Bronxu. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: