Horory - hlavní strana

Velký útok zombie

Noční můra se stává realitou
 


Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Velký útok zombie
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Velký útok zombie
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Velký útok zombie
Nightmare City

Velký útok zombie

Horor Španělsko, Itálie, Mexiko, 1980, 88min
Hejno hladových zombie se rozrůstá geometrickou řadou a nic je nezastaví...

Režie: Umberto Lenzi
Hrají: Hugo Stiglitz - Dean Miller; Laura Trotter - Dr. Anna Miller; Francisco a další..

Americký televizní novinář Dean Miller (Hugo Stiglitz) čeká na malém letišti v bezejmenné části Evropy, aby udělal rozhovor s vědcem o nedávné jaderné havárii. Neoznačený vojenský letoun Lockheed C-130 Hercules přistává, ale místo vědce v doprovodu vojáků z něj vylézají desítky ozbrojených zombie u kterých je ihned namístě zjištěna imunita proti střelným zbraním. Miller prchá zpátky do televize, aby informoval veřejnost, ale hlavní generál civilní obrany (Mel Ferrer) to striktně zakáže.

Několik zombie útočí na televizní stanici a donutí Millera a ostatní osazenstvo uprchnout do nemocnice. Útoky pokračují systematicky, jak jim co přijde pod ruku. Zlikvidují elektrárnu a ponoří město do tmy. Mezitím si vědci dají dohromady jadernou havárii a epidemií zombie, kterou nejde zastavit.

Zpocený Miller se probudí a uvědomí si, že se mu to všechno zdálo. Spěchá na letiště, aby udělal rozhovor s vědcem, vojenské letadlo nouzově přistává a opakují se události ze začátku snu...

Velký útok zombies (City of the Walking Dead, Nightmare City, Italsky: Incubo sulla città contaminata) je koprodukční horor Itálie, Mexika a Španělska z roku 1980, který natočil Umberto Lenzi.

Žánr: Horor - Sci-Fi
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 46 %
Hodnocení imdb.com: 57 %

Viděli?
Komentáře k hororu Velký útok zombie. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: