Horory - hlavní strana

Chov lidí v hororu Vivarium

Už jsi doma. Navždy.
 

 
Hodnocení 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Vivarium
Index krve 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Vivarium
Faktor strachu 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Vivarium
Vivarium

Vivarium

Horor Belgie, Dánsko, Irsko, 2019, 97min
Mladý pár hledající dokonalé bydlení se dostanou do tajemné labyrintové čtvrti.

Režie: Lorcan Finnegan
Hrají: Danielle Ryan, Molly McCann, Jesse Eisenberg, Jonathan Aris, a další..

Vivárium bývá prostor, který nelze opustit a uchovávají se zde zvířata nebo rostliny. Vivárium je určené pro výzkum nebo chov zvířat, ale hororový snímek Vivarium je prostor pro uchování lidí.

Mladý pár, Gemma a Tom (Imogen Poots & Jesse Eisenberg) hledá dokonalé bydlení pro založení rodiny. Pátrání je zavede do odlehlé čtvrti, kde všechny domy vypadají stejně. A to venku i vevnitř. Domem je provede realitní makléř se širokým úsměvem, který tak nějak patří k nepřirozeně dokonalým domům. Uvnitř je vše dokonalé a na první pohled našel mladý pár co hledal. Jenže není vše zlato co po zlatě se blýská, ale na to přijdou až později. Dokonalost začne nudit a pár chce utéct, ale není kam. Všude jsou jen dokonale vypadající domy, které se podobají jako vejce vejci. Navíc je to dokonalý labyrint ze kterého není úniku.

Pár se vrátí do "svého" domu na odpočinek, aby nabral sílu a nápady jak opustit tento dokonalý svět, ale v tom někdo zazvoní a u vchodu se objeví podivný balíček a obsah balíčku je ukotví ve svém novém domově na dalších pár let. Tím však příběh teprve začíná.

Vivarium je mysteriózní science fiction z roku 2019, jedná se o koprodukční horor Irska, Belgie, Dánska a natočil ho Lorcan Finnegan. V hlavních rolích se objeví Imogen Poots jako Gemma, Jesse Eisenberg jako Tom, Jonathan Aris, Molly McCann, Olga Wehrly, Senan Jennings a Danielle Ryan.

Rozpočet filmu: $4,000,000
Žánry: Horor - Mysteriózní - Sci-Fi
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 57 %
Hodnocení imdb.com: 58 %

Viděli?
Komentáře k hororu Vivarium. Rating 0 z 5 (0)
Podobné horory: