Horory - hlavní strana

Beyond Skyline

Mimozemská invaze začíná...
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu
Beyond Skyline

Beyond Skyline

Horor Kanada, Čína, USA, 2017, 105min
Drsný detektiv osvobozuj svého syna ze spárů mimozemské válečné lodi.

Režie: Liam O'Donnell
Hrají: Frank Grillo - Mark; Bojana Novaković - Audrey; Iko Uwais - Sua; a další..

Policejní detektiv Mark Corley by udělal všechno, aby mu odcizený dospívající syn vrátil pozornost, kterou ztratil svojí prací a ignorováním své rodiny. Dostane příležitost, ale trochu jinou, než by čekal, než by kdokoliv čekal.

Na Zemi zaútočí mimozemská invaze a celé populace města nasává do různých kosmický lodí skrze modré světlo, které funguje jako teleport. Mark vede skupinu přeživších skrývajíc se v podzemních tunelech, kam modré světlo nedosáhne. Jeho syn je na palubě jedné z lodí a Mark je přesvědčen, že je zrozen k tomu, aby zachránil svého syna a celou planetu. Nic ho nemůže zastavit a tak vstoupí na mimozemskou lod, kde se snaží modré světlo obrátit na červené, které jak věří funguje opačným směrem.

Beyond Skyline je koprodukční horor z roku 2017 na kterém se v různém stupni zainteresantnosti podílely tyto země: Kanada, Čína, Indonesie, Singapur, Velká Británie a USA. Režie se ujal Liam O'Donnell, který je odborníkem na vizuální efekty a spolupracoval na filmech jako Iron Man 2 či Vetřelci vs. Predátor 2 [2007]. V hlavních rolích zazáří Frank Grillo (Očista: Anarchie [2014]) jako Mark, Bojana Novakovic (Hvozd [2015]) jako Audrey, Jonny Weston (John na konci zemře [2012]) jako Trent, Callan Mulvey jako Harper, Antonio Fargas (Ohnivé oči [1984]) jako Sarge, Pamelyn Chee (The Faith of Anna Waters [2016]) jako Kanya a Yayan Ruhian jako Šéf. Beyond Skyline je sequel sci-fi snímku z roku 2010 s prostým názvem Skyline.

Rozpočet filmu: $20,000,000
Oblast natáčení: Indonésie, USA
Žánry: Horor - Akční - Sci-Fi
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 49 %
Hodnocení imdb.com: 54 %

Viděli?
Komentáře k hororu . Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: