Horory - hlavní strana

Bloody Hell, horor Austrálie 2020

Peklo byla jen pohádka pro děti
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Bloody Hell
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Bloody Hell
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Bloody Hell
Bloody Hell

Bloody Hell

Horor Austrálie, USA, 2020, 95min
Muž se snaží uniknout svému osobnímu peklu, aby dorazil někam,kde je to mnohem horší.

Režie: Alister Grierson
Hrají: Ben O'Toole, Caroline Craig, Matthew Sunderland, Bryan Probets, Tim Ross, Brad McMurray, a další..

Záhadný muž, který prožil peklo na Zemi se snaží uniknout své vlastní minulosti, která ho pronásleduje. Jenže se nevědomky zaplete do něčeho mnohem horšího a zažije něco zlověstnějšího a pekelnějšího...

Rex (Ben O'Toole) je zamilovaný do pokladní v bance a přijde za ní do banky, aby ji pozval na rande, jenže v tu samou chvíli přepadnou banku ozbrojení lupiči. Rex se lupičům postaví a všechny zlikviduje. Nicméně zahyne jeden rukojmí a tak hlavní otázka u soudu zní jestli je hrdina nebo půjde do vězení. Dostane nabídku dostat 8 let natvrdo nebo se pokusit obhájit nevinu a v případě neúspěchu půjde na doživotí. Vzal si osm let.

Po propuštění si myslí, že se dostal z pekla do ráje. Užívá si svobody jenže se dostane do spáru fanouška, který si myslí, že je něco jako Batman a tehdy zachránil spoustu lidí a zlikvidoval zločince. Rex se snaží nežádoucí pozornosti zbavit, ale pak se probudí ve sklepě rodiny s psychopatickými sklony. Je přivázaný řetězem a v bezvědomí, má uříznutou nohu a jen slabě vnímá tuto realitu. Vypadá to jako peklo na Zemi, zde však příběh ani peklo nekončí, ale začíná.

Bloody Hell je americko-australsko-britský horor z roku 2020, který natočil Alister Grierson. V hlavních rolích se představí Ben O'Toole jako Rex, Meg Fraser jako Alia, Caroline Craig jako Matka, Matthew Sunderland jako Otec, Travis Jeffery jako Gael/Gideon, Jack Finsterer jako Strýc, David Hill jako Olli, Joshua Brennan jako Pete, Ashlee Lollback jako Maddy, Sophia Emberson-Bain jako Olivia, Ryan Tarran jako Demon a Scott George jako Vlkodlak.

Oblast natáčení: Gold Coast, Queensland, Austrálie
Žánry: Horor - Akční - Komedie
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 68 %
Hodnocení imdb.com: 66 %

Viděli?
Komentáře k hororu Bloody Hell. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: