Horory - hlavní strana

Devil's Tree: Rooted Evil

Strom, který zasadil sám Ďábel
 

 
Hodnocení 3 z 5 (1):
hodnocení hororu
Index krve 0 z 5 (0):
hodnocení hororu
Faktor strachu 3 z 5 (1):
hodnocení hororu
Devil's Tree: Rooted Evil

Devil's Tree: Rooted Evil

Horor USA, 2018, 75min
Mladá novinářka odhaluje temnou minulost záhadného stromu okolo něhož umírají lidé.

Režie: Chris Alonso, Joshua Louis
Hrají: Ryan App, Chris Caputo, Dan Crisafulli, Maddy Curley, a další..

Mladá novinářka Sam nalezne strom s velmi temnou minulostí. Strom je prokletý a v jeho blízkosti se dějí nepěkné věci. V životě Sam se v minulosti také mihl nějaký ten démon a tak přítomnost zla odhalila rychle. Film je volně založený na skutečných událostech a fantazie se proplétá s realitou při nejasných hranicích. Skutečný strom stále stojí a nachází se v přístavu St. Lucie na Floridě ve stejnojmenném okresu. Podle legendy je strom zasazený samotným Ďáblem a není možné jej porazit.

8. ledna 1971 přivázal policista Gerard John Schaefer (*1946-1995 Wikipedia EN) ke stromu dvě mladé dívky, mučil je a posléze zabil. Těla s uříznutou hlavou pohodil na jiném místě. V následujících letech zavraždil dalších 32 lidí. V roce 1973 byl odsouzen k doživotnímu vězení a v průběhu věznění získal strom popularitu v určitých kruzích a příznivci Satana zde prováděli satanské rituály. V roce 1993 u stromu místní pastor postavil kříž a provedl exorcismus, po půl roce stál kříž obráceně jako symbol Satana a začali se v okolí projevovat paranormální jevy. Legenda se šířila jako oheň a v roce 2000 se úřady rozhodnou ořezat a pokácet prokletý strom, dva muži s motorovou pilou mají poruchu na zařízení a při cestě autem pro náhradní pilu mají nehodu a zemřou, u řidiče se v kapse nalezne kus kůry z prokletého stromu...

Devil's Tree: Rooted Evil je americký horor z roku 2018, který natočili bratři Chris a Joshua Louisovi. V hlavních rolích se představí Diana D. Ambrosio jako Gloria, Ryan App jako mladá Sam, Chris Caputo jako muž v lese, Dan Crisafulli jako Gerard Shaeffer a Maddy Curley jako Samantha.

Žánr: Horor - Thriller
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: 60 %
Hodnocení dle csfd.cz: 25 %
Hodnocení imdb.com: 68 %

Viděli?
Komentáře k hororu . Rating 3 z 5 (1)
Podobné horory: