Horory - hlavní strana

Eli

Porucha autoimunitního systému
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Eli
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Eli
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Eli
Eli

Eli

Horor USA, 2019, 98min
Chlapec s vadou autoimunity zjistí, že dům není tak bezpečný jak si myslel.

Režie: Ciarán Foy
Hrají: Charlie Shotwell - Eli; Lili Taylor - Dr. Isabella Horn; Kelly Reilly a další..

Eli Miller je mladý chlapec, který trpí vzácnou nemocí, která způsobuje velmi vážné alergické reakce při kontaktu s venkovním prostředím. Tato situace ho nutí žít v domě se speciálním oblekem. Jeho rodiče Rose a Paul ho vezmou do odloučeného sanatoria doktorky Isabely, které je vybavené místnostmi, kde nemusí nosit svůj "bublinový oblek" a je naprosto nadšen.

Jenže radost z nové svobody netrvá příliš dlouho. Nová léčba je experimentální a velmi bolestivá, navíc začne zažívat nadpřirozené jevy. Zjevují se přízraky, které ho varují před léčbou.

Eli se spřátelí s mladou dívkou Haley z jiné části sanatoria a dozví se, že žádný z předchozích pacientů nikdy dům neopustil. Eli se snaží přesvědčit rodiče, aby ho okamžitě odvezli pryč, ale hra je již rozehrána a karty rozdány.

Eli je americký horor z roku 2019, který natočil Ciarán Foy (známý i pro Sinister 2). Scénář napsal David Chirchirillo a Ian Goldberg, tvůrci hororů jako The Collector (2009) či Tajemství smrti slečny Neznámé. V hlavních rolích Charlie Shotwell jako Eli, Kelly Reilly jako Rose, Max Martini jako Paul, Lili Taylor jako Dr. Horn a Sadie Sink jako Haley.

Žánr: Horor
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 63 %
Hodnocení imdb.com: 57 %

Viděli?
Komentáře k hororu Eli. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: