Horory - hlavní strana

Meg 2: Příkop

 

 
Hodnocení 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Meg 2: Příkop
Index krve 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Meg 2: Příkop
Faktor strachu 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Meg 2: Příkop
Meg 2: The Trench

Meg 2: Příkop

Horor USA, Čína, 2023, 116min
Připravte se na dokonalý adrenalin, doslova nadživotní jízda! Ponořte se do neprobáda

Režie: Ben Wheatley
Hrají: Jason Statham, Wu Jing, Shuya Sophia Cai, Page Kennedy, Sergio Peris-Mencheta, Sienna a další..

Pokračování filmového trháku z roku 2018, "Meg 2: Příkop", nás zve na adrenalinovou jízdu, kde se setkáváme s obřími megalodony, odvážnými hrdiny a neúprosnými protivníky. S Jasonem Stathamem a Wu Jingem v čele se diváci mohou těšit na napínavé dobrodružství v nejhlubších hlubinách oceánu.

Film nás zavádí do světa, kde Jonas Taylor (Jason Statham), bývalý záchranářský potápač, a jeho tým vedený Jiumingem (Wu Jing) zkoumají Mariánský příkop. Jejich mise se stává nebezpečnou, když narazí na zlovolnou těžební operaci a obrovské megalodony. Hrdinové musí čelit nejen kolosálním predátorům, ale i neúprosným drancovačům životního prostředí.

Jonas Taylor, nyní otec adoptované dcery Meiying (Shuya Sophia Cai), se znovu ocitá v centru akce. Jeho odvaha a odhodlání jsou klíčové pro přežití týmu. Jiuming, vedoucí Čínského oceánografického inštitutu, a další členové týmu, včetně Jamese Mackreidese (Cliff Curtis) a Rigasové (Melissanthi Mahut), hrají důležitou roli v boji proti hrozbám z hlubin.

Zajímavosti a Styl:

Meg 2: Příkop kombinuje prvky akce, napětí a humoru. Film je plný vtipných momentů, zejména díky charismatickému výkonu Jasona Stathama. Kamera Harisa Zambarloukosa a hudba Harryho Gregson-Williamsa přispívají k atmosféře filmu, zatímco scénář Jona a Ericha Hoeberovcov nabízí řadu klišé a zábavných situací.

Meg 2: Příkop je zábavným pokračováním hororu MEG: Monstrum z hlubin, které nabízí divákům adrenalinovou jízdu plnou napětí a humoru. Ačkoliv film nemá oscarové ambice, jeho příběh, postavy a atmosféra jistě potěší fanoušky žánru. Film je ideální volbou pro ty, kteří hledají nezávaznou zábavu a dobrodružství v hlubinách oceánu.

Žánry: Horor - Akční - Dobrodružný
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 47 %
Hodnocení imdb.com: 51 %

Viděli?
Komentáře k hororu Meg 2: Příkop. Rating 0 z 5 (0)
Podobné horory: