Horory - hlavní strana

My Friend Dahmer

Kanibalistický nekrofilní sériový vrah
 


Hodnocení 3.0 z 5 (2):
hodnocení hororu
Index krve 4 z 5 (1):
hodnocení hororu
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

Horor USA, 2017, 107min
Životopisný snímek o nekrofilním kanibalovi, který zavraždil a snědl 17 lidí.

Režie: Marc Meyers
Hrají: Anne Heche - Joyce Dahmer; Vincent Kartheiser - Dr. Matthews; Alex Wolff a další..

Životopisný snímek o americkém sériovém vrahovi, který se na svých obětech posmrtně ukájel a pak je jedl. Jeffrey Dahmer se narodil 21. května 1960 a v mládí jej údajně znásilnil starší chlapec a to jej ovlivnilo na celý život. V letech 1978 - 1991 zavraždil minimálně sedmnáct mladých mužů.

První dokázaná vražda byl devatenáctiletý Steven Hicks, jehož omráčené tělo uškrtil, rozřezal a zahrabal pod domem. Teprve po 13 letech nalezla policie ostatky Stevena. Další oběť byl Steve Tuomi, kterého Dahmer opil a pokusil se mu vyrvat srdce z těla zaživa. Tělo ani žádnou část se nikdy nepodařilo nalézt.

Další oběti uškrtil, rozřezal, rozpustil kyselinou, dělal na nich experiementy jako stříkání vřelé vody injekční stříkačkou do mozku a poté některé částečně snědl. Některé části těl jako lebku nebo části penisů si ponechával jako trofej. S některými měl posmrtně sexuální styk.

Ve státě, kde byl souzen byl zrušen trest smrti a tak jej odsoudili na doživotí a to hned patnáctkrát, nebo na 936 let. Ve vězení byl Dahmer několikrát napaden a v listopadu 1994 se mu poslední útok stal při převozu do nemocnice osudným.

My Friend Dahmer je americký životopisný hororový snímek z roku 2017, který natočil Marc Meyers. V hlavních rolích se představí hvězda TV kanálu Disney Joss Lynch jako Dahmer, v dalších rolích se objeví Alex Wolff jako John Backderf či Anne Hecheová jako Joyce Dahmer.

Oblast natáčení: Cleveland - Ohio - USA
Žánry: Horor - Životopisný - Kriminální
Oficiální FB stránka filmu Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: 60 %
Hodnocení dle csfd.cz: 50 %
Hodnocení imdb.com: 68 %

Viděli?
Komentáře k hororu . Rating 3.0 z 5 (2)
Podobné horory: