Horory - hlavní strana

Stín v oblaku

Každá mise má své démony
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Stín v oblaku
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Stín v oblaku
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Stín v oblaku
Shadow in the Cloud

Stín v oblaku

Horor Nový Zéland, USA, 2020, 83min
Pilotka II. sv. války převáží přísně tajné dokumenty a musí se postavit paranormálnu.

Režie: Roseanne Liang
Hrají: Chloë Grace Moretz - Maude Garrett; Nick Robinson - Stu Beckell; Beulah a další..

Důstojnice letectva Maude Garrettová je v srpnu 1943 pověřena přeletem s přísně tajnými dokumenty z Aucklandu na Novém Zélandu na Samou. Už na letecké základně se stane svědkem nevysvětlitelného zmizení člověka co odbavuje zavazadla, když záhadně zmizel přímo před jejíma očima. Posádka letadla novou pilotku přivítá spíš posměšně a s nedůvěrou, přece jenom žena v tak důležité pozici nebývala tehdy zvykem.

Maude si všimne záhadného tvora, který se drží spodní strany křídla bombardéru, což většina posádky odmítne a nevěří tomu ani v případě, že to taky vidí. Po odletu se let potýká problémy, korunu tomu nasadí rádiová zpráva, která tvrdí, že Maude Garretová vlastně vůbec neexistuje. Maude později přizná, že je vdaná a na palubu nastoupila pod rodným jménem. Nicméně tím příběh nekončí, ale spíš začíná.

Válečný akční horor Stín v oblacích Shadow in the Cloud je natočený v koprodukci Nového Zélandu a USA a v roce 2020 ho natočila Roseanne Liang podle svého scénáře. V hlavních rolích se objeví Chloë Grace Moretz (známá z Ať vejde ten pravý [2010]) jako Maude Garrett, Nick Robinson jako Stu Beckell, Beulah Koale jako Anton Williams, Taylor John Smith jako Walter Quaid, Callan Mulvey jako John Reeves, Benedict Wall jako Tommy Dorn a Byron Coll jako Terrence Taggart.

Oblast natáčení: Nový Zéland
Žánry: Horor - Akční - Válečný
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 46 %
Hodnocení imdb.com: 48 %

Viděli?
Komentáře k hororu Stín v oblaku. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: