Horory - hlavní strana

Pokračování SAW v 9. díle

Nová kapitola v knize SAW
 

 
Hodnocení 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Spirála strachu: Saw pokračuje
Index krve 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Spirála strachu: Saw pokračuje
Faktor strachu 0 z 5 (0):
hodnocení hororu Spirála strachu: Saw pokračuje
Spiral: From The Book of Saw

Spirála strachu: Saw pokračuje

Horor USA, 2021, 0min
Sadistický hráč s životy ostatních napsal novou kapitolu v knize SAW.

Režie: Darren Lynn Bousman
Hrají: Chris Rock - Zeke; Samuel L. Jackson - Marcus; Max Minghella - a další..

Policejní důstojník v záloze (zní to líp než v důchodu) v podání Samuela L. Jacksona je povolán zpět do služby. Důvodem je nová hra šíleného hráče se životy ostatních s pokrouceným vnímáním spravedlnosti.

Nový příběh začíná objevením děsivé vraždy, která připomíná hrůzy minulých let. Vyšetřování smrti, která byla koncipovaná jako hra s teoretickou možností přežití při vlastní amputaci přerostla policii přes hlavu a tak povolali ze zálohy Samuela L. Jacksona.

Hra je rozehraná obvyklým způsobem, kdy ostatní hráči nemají příliš mnoho šancí na vítězství. Vlastně se mají jen utěšovat iluzí výhry, která je v tomto případě jejich vlastní život.

Hororový film Spirála strachu: Saw pokračuje je 9. díl série SAW a pokračuje v linii příběhů o přežití, kterou odstartoval první kapitolou James Wan. Režie se ujal Darren Lynn Bousman, který ukázal, že duch SAW hry je mu blízký už v režii SAW 2 - 4. V hlavních rolích si zahrají (tentokrát doslova) Morgan David Jones jako policejní důstojník Barrett, Ali Johnson jako Jeannie Lewis, Dan Petronijevic jako Boswick a Samuel L. Jackson jako policejní důchodce Marcus.

Série SAW
Saw 9: Spirála strachu [2021], Saw 8 [2018], Saw 7 [2010], Saw 6 [2009], Saw 5 [2008], Saw 4 [2007], Saw 3 [2006], Saw 2 [2005], Saw [2004]

Žánr: Horor
Horor Spiral: From The Book of Saw na Wikipedii Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 0 %
Hodnocení imdb.com: 0 %

Viděli?
Komentáře k hororu Spirála strachu: Saw pokračuje. Rating 0 z 5 (0)
Podobné horory: