Horory - hlavní strana

Horor R.L. Stine - Ulice strachu - 1. část: 1994

Postav se zlu
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Ulice strachu – 1. část: 1994
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Ulice strachu – 1. část: 1994
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Ulice strachu – 1. část: 1994
Fear Street Part One: 1994

Ulice strachu – 1. část: 1994

Horor USA, 2021, 107min
Série brutálních vražd postaví dospívající dívku a její přátele před prastaré zlo.

Režie: Leigh Janiak
Hrají: Kiana Madeira - Deena; Olivia Welch - Samantha Fraser; Julia Rehwald - a další..

V roce 1994 je zaměstnankyně knihkupectví Haather Watkins zavražděna svým přítelem Ryanem. Vraždě nepředcházel žádný náznak ani hádka. Po její vraždě při které zahynulo i několik dalších zaměstnanců byl policií zastřelen. Média tento případ označuje za normu pro město, které je podle nich hlavní město vražd Spojených států. Sousední město Sunnyvale je přímý protiklad, které se řadí mezi nejbezpečnější. Místní puberťáci věří, že za to může čarodějnice Sarah Fierová, která byla ve městě roku 1666 popravena a před svoji smrtí vrhla na místo kletbu.

Deena na čarodějnici nevěří a celou historku považuje za legendu. Její brath Josh Johnson však studuje historii města z dobových dokumentů a tak jeho víra je pevná jako skála. Společně s přáteli zažívají strasti i radosti všedních dní až do další vraždy, které se dotkne všech.

Ulice strachu 1. část: 1994 je americký teenagerový slasherový horor z roku 2021 podle knihy R.L. Stine. Za režisérskou stoličku usedl Leigh Janiak a scénář sepsal společně s Philem Graziadeiem. V hlavních rolích Ulice strachu se představí: Maya Hawke jako Heather, Charlene Amoia jako Rachel Thompson, David W. Thompson jako Ryan Torres, Noah Bain Garret jako Skull Mask, Darrell Britt-Gibson jako Martin, Ashley Zukerman jako Nick Goode, Kiana Madeira jako Deena, Jana Allen jako TV reporter, Benjamin Flores Jr. jako Josh a Julie Rehwald jako Kate.

Žánry: Horor - Mysteriózní - Drama
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 57 %
Hodnocení imdb.com: 62 %

Viděli?
Komentáře k hororu Ulice strachu – 1. část: 1994. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: