Horory - hlavní strana

Pach krve

Sežerou tě za živa.
 

 
Hodnocení 3.2 z 5 (12):
hodnocení hororu Pach krve
Index krve 3.2 z 5 (9):
hodnocení hororu Pach krve
Faktor strachu 3.3 z 5 (7):
hodnocení hororu Pach krve
Wrong Turn

Pach krve

Horor USA, Německo, 2003, 84min
Rodinka zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé.

Režie: Rob Schmidt
Hrají: Desmond Harrington, Eliza Dushku, Emmanuelle Chriqui, Jeremy Sisto, Kevin Zegers, Lindy Booth, a další..

Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn (Desmond Harrington - Loď duchů [2002]) spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

V produkci trojnásobného držitele Oscara za zvláštní maskérské efekty Stana Winstona a producentů mimořádně úspěšných hororů Resident Evil a Tajemství loňského minulého léta vznikl podle scénáře zkušeného Alana B. McElroye (Halloween 4 a Spawn) horor evokující nejlepší díla žánru založená na minimálním vkladu financí a maximálním vkladu talentu strašit diváky. Debutující režisér Rob Schmidt nabízí děsivý příběh o skupince mladých lidí, která se v hlubokých lesích Západní Virginie utkává s vražedným zlem ve stylu legendárního Texaského masakru motorovou pilou kombinovaného s děsivou atmosférou Záhady Blair Witch.

Celá série Pach krve: Pach krve 1 (2003), Pach krve 2 (2007), Pach krve 3 (2009), Pach krve 4 (2011), Pach krve 5 (2012), Pach krve 6 (2014), Pach krve 7 (2021)

Rozpočet filmu: $10,000,000
Oblast natáčení: Ontario - Kanada
Žánr: Horor - Thriller
Počet mrtvých ve filmu: 11
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: 64 %
Hodnocení dle csfd.cz: 59 %
Hodnocení imdb.com: 61 %

Viděli?
Komentáře k hororu Pach krve. Rating 3.2 z 5 (12)
Podobné horory: