Horory - hlavní strana

Doupě vlků

Kanadský horor.
 

 
Hodnocení 3.3 z 5 (3):
hodnocení hororu Doupě vlků
Index krve 2.0 z 5 (1):
hodnocení hororu Doupě vlků
Faktor strachu 1.0 z 5 (1):
hodnocení hororu Doupě vlků
Wolves

Doupě vlků

Horor USA, Kanada, 2014, 91min
Po smrti rodičů se Cayden rozhodne vyrazit do světa a pátrat po svém pravém původu.

Režie: David Hayter
Hrají: Jason Momoa, Lucas Till, Merritt Patterson, Kaitlyn Leeb, Stephen McHattie, John Pyper-Ferguson, a další..

Cayden Richards (Lucas Till - Kristy [2014]) je po smrti svých rodičů nucen vydat se na cestu. Cayden bloudí světem, ztracený a bez účelu... Tedy do té doby, než potká kardinálního šílence divokého Joa, který ho nasměruje do zlověstného města Lupine Ridge, kde se dozví pravdu o svém pravém původu.

Po vraždě svých rodičů je dospívající vlkodlak Cayden nucen bezcílně bloudit světem. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge narazí na sobě podobné jedince, včetně krásné Angeliny...
Když se oblíbený student střední školy Cayden Richards probudí z děsivé noční můry, zjistí, že to nebyl žádný sen... Mění se totiž v cosi podlého, nepředvídatelného a divokého. Cayden, který je po vraždě svých rodičů nucen bezcílně bloudit světem, se pokusí dobrat pravdy o tom, kým skutečně je. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge narazí na sobě podobné jedince, včetně krásné mladé Angeliny, která je lapená mezi dvěma starověkými klany "vlkodlaků". A když Cayden konečně odhalí šokující pravdu o svém původu, uvědomí si, že existuje jen jediný způsob, jak ženu svého srdce zachránit - strašlivý boj na život a na smrt se silami ještě zlověstnějšími, než si kdy dovedl představit.

Rozpočet filmu: $18,000,000
Oblast natáčení: Toronto v provincii Ontario - Kanada
Žánr: Horor - Akční
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: 66 %
Hodnocení dle csfd.cz: 39 %
Hodnocení imdb.com: 52 %

Viděli?
Komentáře k hororu Doupě vlků. Rating 3.3 z 5 (3)
Podobné horory: