Horory - hlavní strana

Další jehňátko je členka sekty

Náboženský horor o sektě
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Další  jehňátko
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Další  jehňátko
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Další  jehňátko
The Other Lamb

Další jehňátko

Horor Belgie, Irsko, USA, 2019, 97min
Náboženská sekta, kde každá žena je milenkou vůdce nebo jeho dcerou.

Režie: Małgorzata Szumowska
Hrají: Michiel Huisman, Mallory Adams, Kelly Campbell, Eve Connolly, a další..

Mladá dívka Selah zná jen jediný život, uprostřed lesa v náboženské komunitě bez výdobytků moderní civilizace. Daleko od civilizace žije společně s ostatními členy sekty, kterou vede pastýř Shepherd. Selah byla vychována jako jeho dcera, ale je jen otázkou času, kdy se stane i jeho manželkou. V této komunitě se ženy dělí jen dvě skupiny, dcery a milenky.

Selah věří velmi silně v hodnoty komunity, ale setká se s ženou, která byla vyhoštěna a tak její pocity se postupně tříští. Selah přestává věřit v rituály a víra ochabuje. Navíc zjistí co se děje po zestárnutí ženy v této komunitě. Do to doby nad tím nepřemýšlela, neuvědomila si, že jsou zde jen mladé a krásné ženy.

Na podivnou sektu uprostřed lesa si začnou svoji pozornost zaměřovat i úřady a tak je Shephard nucen posunout celé společenství hlouběji do lesa, nové místo nazývá Nový Ráj a každé místo je potřeba zasvětit.

Horor o náboženském kultu Další jehňátko natočila polská režisérka Małgorzata Szumowska, která má z filmového průmyslu bohatou zkušenost. Snímek vznikl v roce 2019 a na filmovém festivalu v Torontu získal při premiéře kladné ohlasy. V hlavních rolích se představí Raffey Cassidy jako Selah, Michiel Huisman jako Shepherd a Denise Gough jako vyhoštěná Sarah.

Žánr: Horor - Drama
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 46 %
Hodnocení imdb.com: 50 %

Viděli?
Komentáře k hororu Další jehňátko. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: