Horory - hlavní strana

Chucky je zpět, nové natočení Dětské hry

Chlapcův nejlepší přítel
 


Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Dětská hra
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Dětská hra
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Dětská hra
Child's Play

Dětská hra

Horor USA, 2019, 90min
Andy dostane ke 13 narozeninám hračku, která překročí všechny myslitelné hranice.

Režie: Lars Klevberg
Hrají: Aubrey Plaza - Karen Barclay; Brian Tyree Henry - Detective Mike Norris; a další..

Technologii nezastavíš a nevyhnou se ji ani hračky. Nové panenky jsou už skoro jako živé bytosti, mluví a hýbají se jako živé. Dokážou dětem přinést radost i úsměv.

Třináctiletý chlapec Andy dostane k narozeninám právě takovou moderní hračku. Vlastně to už není hračka, je to přítel. Nejlepší kamarád dítěte, když rodiče nemají čas. Nové panenka umí přinášet spoustu emocí, ale Andyho panenka umí ještě něco navíc. Umí přinést i hrůzu.

Nikdo nemohl tušit, že tato konkrétní panenka dokáže i zabíjet a ztělesňuje všechno zlo světa a disponuje psychopatickou myslí. Andy a jeho matka si to uvědomí brzy, ale nic s tím neudělají. Nikdo jim neuvěří a kdo jim uvěří, tak dlouho naživu nebude, aby tuto skutečnost šířil dál.

Dětská hra z roku 2019 je remake Dětské hry z roku 1988 a nový restart celé série Dětské hry. Snímek režíroval Lars Klevberg, který rok před tím natočil horor Polaroid, zdá se, že Lars se specializuje na horory a to je dobře. V hlavních rolích se představí: Tim Matheson jako Henry Kaslan, Ben Andrusco-Daon jako Ben, Zahra Anderson jako matka a Serge Jaswal jako otec.

Série Dětská hra:
Dětská hra (2019), Chuckyho kult (2017) Chuckyho kletba (2013), Chuckyho sémě (2004), Chuckyho nevěsta (1998), Dětská hra 3 (1991), Dětská hra 2 (1990), Dětská hra (1988)

Rozpočet filmu: $10,000,000
Oblast natáčení: Vancouver v Britské Kolumbii - Kanada
Žánr: Horor - Sci-Fi
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 54 %
Hodnocení imdb.com: 58 %

Viděli?
Komentáře k hororu Dětská hra. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: