Horory - hlavní strana

Monstrum v domě, proto Don't Speak

Horor o tom, proč je dobré být ticho
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Don't Speak
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Don't Speak
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu Don't Speak
Don't Speak

Don't Speak

Horor , 2020, 83min
Mladá rodina se vydá do starého domu, kde však žije monstrum.

Režie: Scott Jeffrey
Hrají: Ryan Davies, Jake Watkins, Will Stanton, Georgina Jane, a další..

Mladá rodina se dvěma dětmi se dozví, že jejich dědeček je v nemocnici. Pro podporu jejich babičky se chtějí dočasně přestěhovat do jejich domu. Aby rodina byla kompletní, tak s nimi pojede i přítel jejich dospívající dcery. Po příjezdu na místo určení jsou zaskočeni otevřenými dveřmi a nezvyklou tichostí celého místa. Ticho bylo první varování a jediný způsob, který jim mohl zachránit život.

Po příjezdu si brzy uvědomí, že není prázdný jen dům, ale i celé město. Navíc jim přestalo fungovat auto a tak zůstali ukotveni na místě. Důvod odlidnění se dozví brzy, za vším stojí tvor, který identifikuje své oběti pomocí zvuků. A jediné co jim může pomoci zůstat na živu o něco déle je zůstat ticho.

Hororů, kde ticho hraje jednu z hlavních nebo významných rolí se v poslední době vyskytlo více. Možná by bylo dobré se nad tím zamyslet. Třeba by nám v době koronaviru pomohlo zachránit více životů, kdo neotevírá pusu nešíří tolik virů a ani nepřijímá.

Horor Don't Speak, ve Velké Británii známý jako Silent Place natočil v roce 2020 Scott Jeffrey, který se ve světě nízkorozpočtových hororů pohybuje již deset let a má za sebou různé role od producentů, střihačů až po režiséra. Ve filmu Don't Speak působil Scott Jeffrey i jako scénárista a producent. Ve filmu si zahrají Stephanie Lodge jako Rita, Ryan Davies jako Alan a Jake Watkins jako Ben.

Žánr: Horor
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 40 %
Hodnocení imdb.com: 44 %

Viděli?
Komentáře k hororu Don't Speak. Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: