Horory - hlavní strana

Godzilla vs. Biollante

Vraždící keř růží
 

 
Hodnocení 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu
Index krve 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu
Faktor strachu 0.0 z 5 (0):
hodnocení hororu
Godzilla vs. Biollante

Godzilla vs. Biollante

Horor Japonsko, 1989, 105min
Po vulkanické sopečné reakci je svět ohrožován gigantickým keřem růží s DNA Godzilly.

Režie: Kazuki Ohmori
Hrají: Kunihiko Mitamura - Kazuhito Kirishima; Yoshiko Tanaka - Asuka Okouchi; Masanobu Takashima a další..

Po útoku Godzilly na Tokio v Návratu Godzilly a zneškodnění monstra jsou buňky DNA odeslány do Technologického Institutu v Saradii, kde mají být použity při modifikování rostlin pro větší odolnost a přežití v těžkých podmínkách. Nicméně teroristický útok zničí celou laboratoř a zabije i dceru Dr. Genshiro Shiragamiho, Eriku.

Po pěti letech se Shiragami vrátí zpět do Japonska i se zachráněnými buňkami z laboratoře, včetně buněk Eriky, které sloučil s ostatními ve snaze zachovat její duši. Jiná vědecká skupina se snaží využít buňky Godzilly k vytvoření biologické zbraně, která by v případě útoku ochránila celé Japonsko. Snaha o propojení výzkumu, Shiragami odmítne. Při pozdější erupci sopky však se spoluprací souhlasí, obzvlášť poté, co je ohrožen i jeho dům a okolí.

Eko-Bio-Teroristická skupina, která měla na svědomí původní výbuch laboratoře se znovu objeví na scéně s cílem zničení výzkumu, který je podle nich proti přírodě. Při dřívější erupci došlo navíc ke kontaminaci zničených keřů s růžemi s DNA Godzilly. Prostor pro souboj nové Godzilly, modifikovaných částí přírody, teroristů, vědců i atomových zbraní může začít.

Godzilla vs. Biollante (Gojira tai Biorante) je japonský kaiju sci-fi horor z roku 1989. Podle hlasování z roku 2014 se jedná o nejlepší díl z celé série Godzilla.

Rozpočet filmu: $5,000,000
Žánr: Horor - Sci-Fi
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: N/A
Hodnocení dle csfd.cz: 65 %
Hodnocení imdb.com: 66 %

Viděli?
Komentáře k hororu . Rating 0.0 z 5 (0)
Podobné horory: