Horory - hlavní strana

Uvnitř

Jen pro otrlé diváky.
 

 
Hodnocení 3.4 z 5 (15):
hodnocení hororu Uvnitř
Index krve 3.2 z 5 (11):
hodnocení hororu Uvnitř
Faktor strachu 3.1 z 5 (10):
hodnocení hororu Uvnitř
Inside

Uvnitř

Horor Francie, 2007, 82min
Na mezinárodním festivalu Sitges oceněný hororový thriller je určen jen pro otrlé.

Režie: Alexandre Bustillo, Julien Maury
Hrají: Béatrice Dalle, Alysson Paradis, Nathalie Roussel, François-Régis Marchasson, Jean-Baptiste Tabourin, Dominique Frot, a další..

Po stopách svého slavného krajana, francouzského tvůrce hororů Alexandra Ajy, a velmi specifických a krvavých italských giallo filmů se vydalo režisérské duo Alexandre Bustillo a Julien Maury. A jejich vynikající hororový thriller z roku 2007, který byl oceněn na mezinárodním filmovém festivalu Sitges, je skutečně určen jen pro otrlé povahy.

Hlavní hrdinkou je zde těhotná fotografka Sarah (Alysson Paradis), které se jednoho deštivého dne po vážné dopravní nehodě zhroutí celý svět. Ona sice ze zkroucených plechů nakonec vyvázne živá, a dokonce i plod, který nosí v těle, je podle doktorů nezraněn, zato její životní partner Matthieu (Jean-Baptiste Tabourin) zaplatí tragický incident životem. A ani o čtyři měsíce později, v čas Vánoc, není Sarah s touto životní ztrátou smířena. Během jedné ze svátečních nocí krátce před porodem se ale odehraje událost, která její pohled na svět změní. Jejím poslem je zoufalé zabušení na dveře, za nimiž stojí neznámá žena tvrdící, že sama právě prožila vážnou dopravní nehodu a potřebuje si zavolat. Zakrátko je jasné, že její příchod rozhodně není náhodný. Tato osoba přišla do domu ubližovat a prolévat krev. Je to ďábel v lidském těle a vyčerpaná Sarah nemůže doufat, že někdo uslyší její volání o pomoc.

Rozpočet filmu: $3,000,000
Oblast natáčení: Paříž - Francie
Žánr: Horor - Thriller
Čsfd Imdb.com English

Hodnocení horrory.cz: 68 %
Hodnocení dle csfd.cz: 65 %
Hodnocení imdb.com: 68 %

Viděli?
Komentáře k hororu Uvnitř. Rating 3.4 z 5 (15)
Podobné horory: